Sveiki LG,

Tris dienas skaitinėju šį puslapį ir šiandien nusprendžiau ne tik parašyti, bet ir startuoti su šia programa. Istorijos viena už kitą įdomesnės, vieni nusivylė ir vėl pradeda iš naujo, kiti laikosi programos ir juokiasi ištirpdę savo gelbėjimo ratus. Norėčiau būti prie tų antrųjų.

Ūgis mano 160 cm, svoris 66 kg, 45 metai.

Gyvenau įprastą gyvenimą su savo kilogramais ir vargo nemačiau, kol kažkada, t.y. prieš septynis metus, neišbandžiau LIDOS, su ja numečiau 10 kg. Labai patiko būti žavingai, gerai jaustis, o aplinkiniai ir draugai  taikydavo rusišką priežodžių rinkinuką – iš užpakalio pionierka, o iš priekio pensionierka. Tie kilogramai ilgokai nesugrįžo, kol nepradėjau dirbti sėdimo darbo. Kai nebetilpau į savo 36 dydžio džinsus, vėl griebiausi LIDOS, bet ji, pasirodo savo savybes jau pakeitė, ir pinigus išmečiau į balą. Pirkau iš kokių 6 pirkėjų ir  pas visus buvo, TA SENOJI, kol galų gale pradėjau sportuoti. Tris kart per savaitę į IMPULSĄ, po pusantros valandos treniruočių, per metus atsistačiau savo svorį, bet tik pasidariau atostogas ir aptingau, pusmetis kai kilogramai vėl mane įsimylėjo.

Taigi, nuo šiandien startuoju su LG. Priklausomybės nuo kavos neturiu, alkoholio nevartoju, nerūkau, saldumynų gali nebūti, bet kai yra tai vis po vieną nugvelbiu, bandysiu laikytis režimo ir valgyti, ką rekomenduojate JŪS, nes aš iš tų, kurios užkandžiauja visą dieną, nors ir ne saldumynais.

P.S. Džinsų naujų nepirkau, nors vyras jau liepė seniai, tačiau pradėjau dėvėti tunikas. O į džinsus tikiuosi po kelių mėnesių įšokti.

Jei priimsit į savo gretas, lauksiu LG palaikymo.

Su pagarba  Virginija.

%d bloggers like this: