Italija

Kai pailgėjo besilaikančių lieknėjimo programos istorijos, pasimatė nerimas, kad artimieji ne tik neskuba lieknėti drauge, bet netgi stengiasi „pavaišinti“, pasišaipo ir visaip kitaip parodo savo nepritarimą. Viskas būtų daug lengviau ir paprasčiau, jei lieknėtumėte drauge, maitintumėtės vienodai. Bet jie kažkokie užsispyrę… nenormalūs. Viskas taip aišku, bet sakyk nesakęs, žodžiai – kaip žirniai į sieną. Negi jie nesupranta, kad ir jiems jau laikas susirūpinti savo svoriu ir sveikata?

Indija

Palik juos ramybėje. Nekaltink artimųjų, jei jie tavęs nepalaiko. Pokytį pradėjai pats, jie neprivalo iškart kaip kareivėliai sustoti po tavo vėliava. Gal jiems dar ne laikas, o gal tas laikas niekad neateis. Juk mylėti jų labiau nepradėsi, jei vietoj sumuštinių ims valgyti košę. Taip, sakysi, kad linki jiems gero… Kaip sako senoliai – gerais norais pragaras grįstas. Ir jie tau linki gero. Bando apsaugoti  tave nuo kančios, gal jau ne pirmą kartą stebi tavo bandymus, nori apsaugoti tave nuo nesėkmės. Myli tave tokį, koks esi. Viskas daroma iš meilės, ir šis jų elgesys, kurį priimi kaip nepalaikymą, taip pat yra paskatintas meilės.

Japonija

Neeikvok energijos debatams. Susikaupk ties tuo, ką darai. Pasitelk humorą. Jis padeda suminkštinti visus prieštaravimus ir priekaištus. Tiesiog daryk tai, ką darai, ramiai diena iš dienos. Tamsiausia valanda visad būna prieš aušrą. Kai pats pajausi, kad sėkmė ateina, kai aplinkiniai pamatys tavo tirpstančius kilogramus ir nedingstančią nuo veido šypseną, ledai bus pralaužti.

Tuomet tikrai sulauksi kareivėlių po savo vėliava. Tiesiog išlauk. Sėkmės!

nuotraukos iš http://www.toxel.com

%d bloggers like this: