didelės šakutės dieta...

Pasirodo valgant iš raudonų indų maisto suvartojimą galima sumažinti iki 40%. Įspūdinga! Bet dar įspūdingesnė yra paties tyrimo metodika. Pasirodo 41 (net!) studentui buvo pasiūlyta atsigerti iš puodelių su raudonomis ir mėlynomis etiketėmis. Ir paaiškėjo, kad studentai mieliau gėrė iš puodelių su mėlynomis etiketėmis. 44% (vau!) studentų mažiau pasirinko raudoną spalvą. Ir šai koks atradimas (eurika!) ir rekomendacija tau – valgyk iš raudonų indų!

Tai kitaip tariant 26 studentai ištiesė ranką link puodelio su mėlyna etikete, o 15 link puodelio su raudona. Ir tai tapo atradimu, kurį verta skelbti per visą svieta palydint rekomendacija, kad valgyk iš raudonos lėkštės ir tapsi lieknas?!

Šią nesamonę radau save gerbiančiame angliškame portale, žinias iš kurio labai yra pamėgusi perspausdinti Lietuvos spauda.

Ten pat radau Nobelio premijos vertus atradimus apie dideles šakutes, pasirodo jos irgi labai mažina suvalgomo maisto kiekį.

Ta proga ir aš atlikau savo mažą „mokslinį“ tyrimą. Įvedžiau į naršyklę „valgyk iš raudonos lėkštės“ ir… Taip, atspėjai.. visi pagrindiniai lietuviški portalai rekomendavo valgyti būtent iš raudonų lėkščių ir rėmėsi tyrimu su 41 studentu.

Būtų juokinga, jei bebūtų liūdna. Negi nuo savo noro sulieknėti esam jau tiek nukvailėję, kad mus galima šerti tokiomis nesąmonėmis?

Na, ką… einu pirkti naujų lėščių ir šakučių. O gal padarykime idijotiškiausios rekomendacijos rinkimus? Gal kam nors pavyko užtikti dar kokių nesąmonių?

%d bloggers like this: