Sveiki, Lieknieji Gurmanai.

Mano vardas Sonata, man 40 metų, ūgis – 162 cm., svoris, prieš pradedant programą buvo 84 kg., dabar 77-78 kg. Pradėjau laikytis jūsų rekomenduojamo režimo nuo birželio 6 d.

Taigi, dabar gal apie save. Prieš antrą nėštumą labai gražiai numetus buvau 10 kg., maitinausi 5 kartus per dieną, viskas buvo šaunu, įsivažiavau į tą ritmą ir atrodė visai be kančių mečiau svorį. Visas gerumas buvo tame, kad aš dirbau. Įsidėdavau obuolį, morką ar riešutų užkandžiui, o pietums dažniausiai salotų su vištiena, grįžus suvalgydavau vakarienę.

Kai laukiausi, paleidau vadeles, bet prisiekiau, kad pagimdžius vėl grįšiu į tą režimą. Deja nepavyko. Visą laiką namie, šaldytuvas taip arti ir pastoviai alkana, o ir lankas, kurį kartas nuo karto pasukdavau iki manęs nebeateidavo. Rezultatas nusėdo ant pilvuko.

Nepadėjo jokios motyvacijos, kol galutinai nesupykau ant savęs – labai stipriai supykau ir paėmiau į rankas knygą, kuri padėjo susiimti kaip pirmą kartą. Tai Joseph Murphy „Jūsų pasąmonės galia“. Rekomenduoju visiems, kam stinga ryžto, motyvacijos pakeist savo gyvenimą. Superinė knyga. Va tada ir pradedi lieknėti tarp ausų, o jau toliau -detalės. Niekas nesunku, net nekyla klausimas – „Gal man jau gana, pasiilgau torto ar blynų…“ Viskas paprasta, lengva, nes man padeda mano pasąmonė. Na, užtenka apie tai, paskaitykite ir patys viską suprasite.

Kas liečia jūsų programą – tai toks geras režimas, taip jis man idealiai tinka. Aš mėgstu gamint, mėgstu eksperimentuot, na ir žinoma skaniai valgyt. Tik perskaičius apie jūsų programą net nesuabejojus pradėjau viską iš karto. Jau rašius buvau, kad saldumynai mano silpnybė ir meluočiau jei sakyčiau, kad nealpstu juos matydama, bet kaip ir sakiau man padeda mano pasąmonė ir sėkmingai stumiuosi į priekį.

Svoris krenta labai įdomiai – čia 2 kg. nukrenta, čia vėl staiga užauga ir vėl jau palengva po 100-200 gr. mažėja, arba kiek laiko vietoje stovi. Bet svarbiausia – gera nuotaika, sveikata (sąnarių skausmo nejaučiu).

Mokausi valgyti iš lėto, mėgautis, nors seni įpročiai išlenda. Gaminu įvairias salotas, troškinius, lydeką kepiau paniruotą sezamo sėklose – labai skanu. Pyragą iš įvairių vaisių riešutų, morkų, avižinių dribsnių. Žodžiu, kai pagalvoju, tikrai gurmaniškai valgau, tik pasukt galvelę reikia.

Ačiū labai jums, Donata ir Martynai, už šį nesavanaudišką, daug kantrybės ir laiko reikalaujantį darbą. Sėkmės jums. Aš pažadu laikas nuo laiko pasivaidenti čia, gal kokį receptėlį įmesti, pasidžiaugti savo pasiekimais, paklausti, jei ko nesuprasiu. Apie nesėkmes negalvoju, nes jų nebus – aš jau savo didelius rūbus vežu iš namų. Taigi, atgal kelio nėra – tik į priekį. Linkiu to visiems.

%d bloggers like this: