Sveiki mielieji,

man 32 m. ūgis 170 cm.

Nuo mokyklos laikų išbandžiau visokias dietas, badavimą, sportą ir t.t. Sportuodama intensyviai ( krosas+aerobika) svėriau apie 70 kg, nesportuodama ir dietindamasi 63 kg.

Dabar jau antri metai auginu dukrą, per tą laiką turėjau kada apie viską pagalvoti.

Laukdamasi priaugau 10 kg, nes buvau įsitikinus, kad reikia valgyti dviems, bet ne už du. Kadangi nevalgiau kondensuoto pieno ir dar visokių išgalvotų nėščiųjų nesąmonių, nebuvo priepuolių maistui ir natūraliai išėjo taip, kad laikiausi šios programos visų žingsnių. Kai maitinau vaiką mityba nesikeitė, o svoris buvo mažesnis kokiais 3 kg nei prieš pastojant (maitinau 5 mėn.). Bet….Atsipalaidavimas padarė savo. Šiandien svarstyklės rodė 86 kg ir svarbiausia, kad žinau kodėl (skanu po velnių vyno taurė savaitgaliais, o kur dar pelėsinis sūris)..

Parašiau jums nes žinau, kad daug žmonių jūsų pasisakymus skaito ir jus labai palaiko, bet neparašo (bijo pridaryt daug rašymo ir stiliaus klaidų – kaip aš :)). Parašiau ir todėl, kad pasakyčiau Donatai ir visai komandai ačiū už tai, kad savo žinias ir laiką skiriat kitiems.

Programa tikrai veikia, tačiau keiskime mąstymą, nekovokime su lašiniais, kovokim su stereotipais, duokim laisvę sveikam protui, mėgaukimės gyvenimu. Skaitykim knygas ir straipsnius, darykim savo išvadas.

Susiimsiu ir aš, baigsiu skaityt V. Boutenko ,,Žaliųjų kokteilių revoliuciją“, pradėsiu bėgiot, tą aną ……:):), bet dar reikia pagamint pietus, prasilėkt su rogėm ir vaikui dar pažadėjau ledų ( kuriuos greičiausiai pabaigsiu pati :):):)). IKI

Šiltų žiemos švenčių!

%d bloggers like this: