Sveiki.

Pagaliau atėjo metas ir man parašyti savo istoriją. O ji buvo, kaip ir daugeliui, vingiuota.

Niekada nebuvau liesa, bet ir stora nebuvau. Gal dėl to, kad sportuodavau ir žiūrėdavau, ką dedu į burną. Niekada negalėdavau atleisti vadelių, jei tik paleidžiu, iš karto plius 2 kg per savaitę. Kai pradėjau lauktis, nesilaikiau jokių dietų ir norėjosi saldumynų. Todėl per nėštumą priaugau nemažai svorio, kuris nukrito greitai pagimdžius (nemigo naktys ir maitinimas tirpdė kilogramus). Kas liūdniausia, nustojus maitinti krūtimi ir pagaliau pajutus, kad galiu valgyti viską, svoris augo kaip ant mielių. Ir vėl prisiminiau paauglystės dietas, išbandžiau iškrovos dienas, galiausiai sportą. Svoris nukrito, tačiau,kaip aš sakau, pirmas nėštumas paliko plius 5 kg ir nė iš vietos.

Antras nėštumas buvo sunkesnis ir valgyti nenorėjau saldumynų visai. Tad priaugau svorio normaliai, greitai jis nukrito pagimdžius. Bet ir vėl kartojosi ta pati istorija. Nustojus maitinti,  svoris pradėjo augti ir gan sparčiai. Šiuo metu sveriu 80,5 kg, ūgis 165 cm.  Mano idealus tikslas būtų numesti 10 kg.

Atradau Jūsų programą ir bandau įgyvendinti pirmąjį žingsnį. Jau 2 savaitės negeriu kavos (atsisakiau gan lengvai), pradėjau atsisakinėti cukraus ir jo produktų. Va čia ir sunkiausia man. Na saldainiukų ir šokolado dar kaip nors gal ir galėsiu visai atsisakyti (kol kas pavyksta), bet didžiausia problema ledai!!! Vasara ir ledai man visada neatsiejamas dalykas! Dabar net dairausi ledų receptų, kad galėčiau kažką be cukraus pasidaryti ir apgauti save:)

Labai tikiuosi jūsų palaikymo, nes valia mano žiauriai silpna, reikia teisiog postūmių!
Visiem lengvų pokyčių ir geros nuotaikos!
Ramkė
%d bloggers like this: