LG programą atkapsčiau prieš  trejetą mėnesių. Sudomino. Dietos, kuomet maistą reikia sverti gramais ir konkrečiai valgyti tik tą arba kitą, manęs niekada nežavėjo. Mėgstu laisvę rinktis, todėl LG programa atrodė kaip tik. Deja, valios tuomet pritrūko. Kantrybė baigėsi ties trečiuoju žingsniu. Bet pradžia buvo nebloga: atsisakiau kavos, žalią arbatą pakeičiau į vaisinę bei žolelių, pamažinau saldumynų kiekius, ir paskutinio savaitės trečiadienio „progų“, kada pasimėgaudavau taure vyno. Svarbiausia, ką pavyko pasiekti pirmo bandymo laikytis LG metu – reguliari mityba. Seniau juokiausi iš savo antros pusės, kuris lyg užvestas laikrodukas 12-tą valandą lėkdavo pietauti. Kai pradėjau valgyti tris kartus per dieną, viskas susireguliavo ir pati pajaučiau, kad 7, 12 ir 18 val. mano skrandis rėkia, reikalaudamas aukų :). Tuomet taip iki trečio žingsnio rimtai ir nepriėjau. Bet esu jame dabar. Jau nuo gruodžio pradžios stengiuosi laikytis visų trijų LG programos žingsnių. Sunkiausia tuomet, kai grįžtu į tėviškę, pas savo šeimą, į namus, kuriuose mama laukia su skaniais pietumis ne visada atitinkančiais LG reikalavimus. Prisipažįstu, keletą savaitgalių buvau „sugriešijusi“ ir pasidaviau sukirsdama karbonadą, paragaudama brolio gimtadienio torto mini gabalėlį, ar ne laiku nučiupdama kokį vaisių.  Darbo dienomis į rėžimą įsivažiuoti daug lengviau.

Man 26 m. Gruodžio pradžioje startavau su 85 kg. turtu (ūgis 171 cm.). Visuomet buvau apvali, tačiau keletą kartų labai nekoreguojant mitybos, bet daug ilgai ir fiziškai dirbant pavykdavo atsikratyti maždaug po 10 kg. per keletą mėnesių, tačiau per metus jie sugrįždavo. Taip nutiko ir paskutinį kartą, kai pamačiau, kad nuo 75 kg. svarstyklės gerokai pašoko į priekį. Tai ir buvo paskutinis lašas. Ankstesnis svoris man patiko labiau… Daug labiau 🙂

Taigi, kol kas programos nuo 3 žingsnio (nes pirmi du pradėti buvo anksčiau, o dabar jų laikausi visu pajėgumu) jau laikausi tris savaites. Ir rezultatais tikrai džiaugiuosi – 1 kg. kas savaitę. Tai sveikas, racionalus lieknėjimas. Tikrai nebadauju ir mėgaujuosi maistu, kuris patinka, o parduotuvėse praslinkdama pro sūrius, šokoladinius sūrelius, pyragėlius, pagalvoju, tegu juos renkasi tie, kuriems nerūpi jų sveikata ir mityba. Pradėjusi laikytis LG išsyk supratau, kad pagerėjo savijauta, susireguliavo virškinimo sistema, atsirado daugiau energijos.

Prie visos šios sistemos pridėjau ir kalanetikos treniruotes. Lankau užsiėmimus du kartus per savaitę. Nemėgau niekada šuoliukų, nes gretai padusdavau, tad šie užsiėmimai man kaip tik – rezultatais, kartu ir dėl LG programos, jau galiu po truputį džiaugtis, nes formos dailėja.

Šiandien mano svoris 82 kg.  Programa minimum – pasiekti 75 kg. svorį; programa maksimum – sverti 65 kg., jaustis žvaliai ir energingai. Taigi, palinkėkite man sėkmės „nesugriešyti“ prasidėjus švenčių maratonui ir taip laikytis toliau. 🙂  O šios programos autorei ir bendraminčiams noriu sakyti didelį AČIŪ ne tik už pačią programą, bet ir už patarimus ir betarpišką bendravimą su norinčiais keistis.

%d bloggers like this: