Rezultatų aptarimas yra ne mažiau svarbus nei pats balsavimas. Praeitą savaitę visi balsavome, o šiandien norėčiau trumpai apžvelgti kaip atrodo mūsų bendri rezultatai.

Remiantis apklausos duomenimis, Lieknųjų Gurmanų bendruomenė atsikratė apie 300 kilogramų. Aktyviai apklausoje dalyvavo 72 nariai (jų dar kartais padaugėja, gal savaitės pabaigoje turėsime 80), o svorio numetė 54 nariai. Daugiausiai narių (10) numetė 2 kilgramus ir 18 narių dar nenumetė nieko.

Turime 8 senbuvius numetusius daugiau nei 10 kilogramų, 44 narius kurių rezultatas svyruoja tarp 0 – 3 kilogramų, ir 20 toliau sėkmingai svorį metančių (atsikratę nuo 4 iki 9 kilogramų). Svarbu paminėti, kad tarpe svorio nenumetusių arba nebalsavusių yra tokių, kuriuos labai taikliai apibūdino Danutė – “ naudojuosi [LG programa], bet nesisveriu ir jaučiuosi gerai :).“ Kito mėnesio anketa turės ir šį pasirinkimą.

18 narių kol kas dar neatsikratė kilogramų. Tai yra mūsų naujokai, arba jau ilgėliau į programą įsivažiuoti mėginantys. Vienaip ar kitaip, noriu pasidžiaugti visais ir paskatinti pasidalinti savo istorija – ypatingai pradžioje tai labai naudinga, nes gausite daug patarimų iš programos senbuvių. Taip pat istorijos rašymas ir toks savo progreso sekimas palaiko gerą asmeninę motyvaciją (visi nusprendę siųskite į istorijos@lieknas.com).

Vidutiniškai balsavęs narys numetė apie 4.2 kilogramo – nors pavieniui šis skaičius nieko nepasako ir asmeninis rezultatas yra svarbiausias, tačiau vistiek smagu įsivaizduoti tą vidutinį numesto svorio kiekį.

Lyginant su praeito mėnesio rezultatais, pastebimas padidėjęs balsuotojų aktyvumas. Taip pat daugiau numesta kilogramų, nors numesto svorio vidurkis per kiekvieną balsavusį yra šiek tiek (0.6 kg) mažesnis šį mėnesį.

Galiausiai noriu pasidžiaugti rezultatais, visus pasveikinti ir palinkėti saulėtos vasaros.

Nuotraukos šaltinis: www.snarkianos.com

%d bloggers like this: