Laba diena,

Mano vardas Natalija. Man 39 metai. Ūgis 164, o svorio aš nenoriu parašyti. Jau apie 12 metų, po antro gimdymo man nekontroliuojamai didėja svoris. Niekada nebuvau labai kūda, bet dabar viršsvoris pasidarė labai didelis ir baisiausiai, kad jis visą laiką didėja.

Perskaičiau visas irtorijas, viską suprantu ir pritariu, bet man niekaip neišeina laikytis programos. Kažkas su manim yra negerai, aš visą laiką noriu valgyti.  Jaučiuosi siaubingai, jau galvojau kreiptis į daktarus dėl skrandžio perrišimo, bet labai bijau operacijos, narkozės. Aš visiškoje neviltyje.

Programą pradėjau  gal 20 kartų. Aš jau antras mėnuo negeriu kavos. O kitų punktų man visiškai neina padaryti, be saldumynų galiu išgyventi tik dvi dienas, o valgymo režimo, net gėda pasisakyti, nesugebėjau laikytis nei vienos dienos. Kiekvieną vakarą pasižadu sau, kad nuo rytojaus laikysiuosi ir nesigauna. Aš viską protu suvokiu, bet esu tokia be valios, kad nieko negaliu su savimi padaryti.

Paskutinė viltis buvo susitikti su Donata ir pasikalbėti, gal kažką sužinočiau svarbaus ir padėtų man pradėti. Kai pamačiau, kad susitikimai nevyks net apsiverkiau. Nemėgstu bendrauti per internetą, bet esu labai sunkioje situacijoje ir labai prašau padėti ir priimti mane į susitikimą. Man labai blogai. O pinigų sumokėti daktarams aš neturiu.

Su pagarba Natalija

%d bloggers like this: