Sveiki,

Mano vardas Monika. Man 22 metai, ūgis – 170, svoris – 57 kg.

Apie Jūsų LG programą straipsnį pirmą kartą perskaičiau maždaug prieš mėnesį laiko. Nemeluosiu: iš pirmo žvilgsnio man pasirodė per sunku VISIŠKAI atsisakyti kavos, cigarečių, alkoholio, miltinių patiekalų ir saldumynų. Bet ne dėl to, kad būčiau šių negerybių užkietėjusi vartotoja, o dėl to, kad: 1) nesinori įsivaizduoti pusryčių be balintos kavos puodelio, arba to, kad kur nors važiuojant pakeliui nebegalima bus nusipirkti skaniosios kavos iš degalinių, 2) negalėsiu surūkyti cigaretės su taure vyno ar šiaip kur leidžiant laisvalaikį (cigarečių daug nesuvartoju, vidutiniškai – 1 ar 2 pakelius per savaitę), 3) negalėsiu išgerti taurės vyno ar kitokio alkoholio restorane ar klube!, 4) o apie miltinių patiekalų malonumą skonio receptoriams galėčiau vardinti ir vardinti, tai netgi galėčiau pavadinti ir priklausomybe, panašiai kaip priklausomybe cukrui, 5) negalėsiu suvalgyti saldainio arba pasivaišinti šokoladu kai kartais taip jo norisi (saldumynų kasdien neprisireikia, bet jau kai norisi, tai norisi taip stipriai, kad atsispirti neįmanoma). 

Nemeluosiu, bet po to karto šiek tiek pasinagrinėjusi jūsų programą, pernelyg nesusižavėjau. Tačiau vistiek nerasdama išeities norimiems 4-5 kg numesti, į jūsų puslapį grįžau dar kartą. Pasiskaičius programą antrą kartą jūsų siūlomi principai jau neatrodė tokie baisūs. Na ir prieš savaitę nusprendžiau bent iš dalies pabandyti vadovautis LG programos principais. Nusprendžiau jei ir neatsisakyti visiškai tam tikrų produktų, bet juos mažinti. Kolkas sekasi dar nelabai kaip, paminint ir tai, kad savaitgalį turėjau baisaus apsivalgymo ir visko į save kimšimo pusę dienos priepolį ( tai dar viena problema, kuri kartais pasireiškia ribojant save). Dar paminėsiu tai, kad alkoholio, rūkymo kolkas nesu linkusi atsisakyti, turint omenyje tai, kad to nedarau dažnai ar dideliais kiekiais.

Taip pat dar nepaminėjau to, kad prieš metus numečiau apie 8kg. Kad atsikratyčiau svorio su mityba nieko ypatingo nedariau, tik kiek pamenu, stengiausi riboti negeruosius produktus, bet jų visiškai neatsisakiau. Bet tuo metu pradėjau sportuoti sporto klube. Dabar irgi stengiuosi pasportuoti, tačiau su tarpais, o kai sportuoju tai būna maždaug 2 kartai į savaitę. Šiuo metu nesportuoju. Ir niekaip nepavyksta atsikratyti tų 4-5kg. O ir svoris labai suoliuoja, viena dieną daugiau pavalgius būna 1 kg daugiau, kitą – jau 0,5 kg mažiau. Galima sakyti, svoris tiesiogiai proporcingas mano suvalgyto maisto kiekiui, ir tas iš svarstyklių parodomų skaičių labai matosi.

Tai štai, gal ir neįkvepianti, bet tokia mano istorija 🙂

%d bloggers like this: