Sveiki LG ir jiems prijaučiantys,

Augau kaip ir visi vaikai tais laikais, sportavau daug, nes kaip mama sakydavo buvau neramus vaikas 🙂 būdamas 9 pradėjau lankyti baseiną, važinėjau dviračiais (1992 metais buvau iki Lietuvos jaunučių rinktinės prasimušęs), o veliau boksavausi (ringe ir ne tik, na Kaunietis, ką dar galiu pasakyt), bet va labai anksti pradėjau rūkyt, teko atsisakyt ir plaukimo, ir dviračių 🙁 . Boksavausi svorio kategorijoje iki 63,5 kg 🙂 būdamas 18-os vis dar tiek pat svėriau, o ūgis buvo 1,8 m taigi atrodžiau kaip kastuvo kotas :).

Na bet sulaukus 18 prasidėjo kitas gyvenimo etapas, pradėjau dirbti !!!!!!!  Na ir ką jūs manot kur gi 18 metų vaikinas rado darbą ??? Ogi dirbau konditeriu (gaminome skruzdėlynus) taigi pradėjus dirbti per 3-4 mėnesius svoris pasitaisė 🙂 nuo 63,4 kg iki beveik 90 kg. Na toks svoris laikėsi pakankamai ilgai nors ir alutį pompavau kaip tikras lietuvis,  ir cepelinų niekada neatsisakydavau 🙂 ir galų gale 2002 metais aš išvažiavau į Airiją, “ tipo “ trumpam. Greit pinigų norėjosi užsidirbti :), o kadangi greit nepavyko užsidirbti (na planas buvo padirbėti 6-9 mėnesius ir grįžti į Lietuvą), nes pirmus 2 mėnesius nedirbau, o po 2 mėnesių, kuomet susitvarkiau  popierius, reikėjo skolas grąžinti, taigi tie 6 mėnesiai prabėgo, o aš buvau “ant“ nulio. Tuomet nusprendžiau, kad reikia ir žmona pasikviesti (vedžiau būdamas 19-os) maniau dviem bus lengviau, ir nesuklydau – dviem lengviau, bet kuo toliau tuo mažiau norėjosi grįžti atgal į Lietuvą. Na o dar po poros metų ir uošvienė su dukra atvažiavo pas mus į Airija.

Tai va nežinau ar čia mano metabolizmas (nesu tikras ar teisingai aš šitą žodį parašiau) ar Airiškas maistas, bet svorio priaugau čia pakankamai greitai, ir kas blogiausia jis pastoviai didėja. Prieš porą metų buvau apie 130 kg ir gydytojai pastebėjo aukštą kraujo spaudimą, nuo tuo laiko geriu tabletes mažinančias kraujo spaudimą. Gydytojas sako jei numesiu svorio kraujo spaudimas turėtų susireguliuoti. Taigi dabar sveriu tikrai daugiau nei 147.6 kg.

2010 “sėdėjau ant“ baltyminės dietos, ir numečiau per 4 mėnesius apie 20kg (buvau apie 130 kg prieš pradedant), bet po tokios dietos dantys pradėjo klibėti – taigi niekam nerekomenduoju tokios dietos, o svoris grįžo greičiau nei per 6 mėnesius, kuomet nustojau laikytis dietos. Taigi pas mane pasirinkimo kaip ir nėra – turiu keisti gyvenimo būdą, arba turiu keisti gyvenimo būdą. Na o kuomet toks didelis pasirinkimas aš renkuosi keisti gyvenimo būdą ir pradėt gyvent LG stiliumi 🙂

Na būnant atviru, tai žmona man užrodė šį tinklapį prieš Kalėdas ir paskaitinėjęs nutariau, kad reikia jungtis prie jūsų. Žmona irgi prisijungs prie manęs, tik jinai nevalgo mėsos taigi tikrai prižadu išbandyt visus receptus, kuriose nėra mėsos (jūrines gėrybes ir žuvį žmona valgo), na o man su dukra “papildomai“ reiks bandyt ir receptus su mėsa. Na va tiek trumpai apie mane, prižadu, kad kankinsiu jus klausimais. Mano norimas svoris 95-105kg, ir aš jį pasieksiu.

P.S. Na visi turbūt supratot mano vardas Mindaugas, man 33, sveriu 147.6 kg ir esu apie 1m 90 cm.

%d bloggers like this: