Sveiki,

tik šiandien suradau Jūsų puslapį, ištyrinėjau, išnagrinėjau – „žiauriai“ patiko – tiek smagūs autoriai, tiek aiškios ir priimtinos mitybos rekomendacijos. Tad pirmiausiai noriu padėkoti ir prisijungti prie gerbėjų būrelio 🙂

Taigi, susipažinkime: esu Milda, man 24 metai, ūgis – 163cm, svoris – 69kg. Visą gyvenimą buvau „putlutė“ ir niekad dėl to nesukdavau galvos, nes sveikatos sutrikimų jokių nebuvo. Tik prieš keletą metų, pradžiai bendram išprusimui, pradėjau domėtis sveika mityba. Apie savo dietų istorijas daug ką pasakot neturiu – drastiškų kankinimųsi nesiimdavau, tiesiog po truputėlį stengdavausi keisti mitybos įpročius į geresnius. Tad nerūkau, nevartoju alkoholio, cukraus, nevalgau kiaulienos, stengiuosi kuo dažniau gaminti maistą namie, labai mėgstu košes, vaisius, daržoves, liesus pieno produktus. Atrodo, kad jokių problemų kaip ir nėra, bet sunku suderinti maitinimosi rėžimą, kad vidury dienos ar einant miegoti nekankintų žvėriškas alkis (tada tenka griebtis kas po ranka- greitųjų-blogųjų angliavandenių), taip pat reikia derintis prie šeimos narių, kad netektų gaminti kelių patiekalų.

Noriu prisijungti prie Jūsų siūlomos programos, pakeisti ir įtvirtinti tinkamus mitybos įpročius 🙂 Skaitinėjant man kilo keletas klausimų: ką galima, rekomenduojate gerti ir kiek, kurioje programos dalyje galima įtraukti sportą/mankštą, kad nepritrūktų energijos? Ir dar, kaip supratau, pilno grūdo produktus visus galima valgyti?  Dėkoju už atsakymus.

Visoms linkiu sėkmės ir geros dienos!

%d bloggers like this: