Sveiki,

Kaip žadėjau prisiduodu ir aš. Taigi, STARTUOJU su tokiais duomenimis:

Amžius: 30

Ūgis: 167 cm (gal…nesimatavau ūgio nuo 12 kl.)

Svoris: 61,6 kg (vienas kg prisidėjo po ilgojo savaitgalio, kuomet padariau labai “protingą” sprendimą- atsivalgyti saldumynų visam gyvenimui :).  Nes jau niekada nebeteks man jų ragauti…šniurkšt…).

LG programą suradau prieš gerą savaitę, ir “užsikabinau”. Dietų niekada nemėgau, nesilaikiau ir tiesiog jomis netikėjau, todėl principas “valgyk kiek nori” pasirodė labai vietoje ir laiku. Per pastaruosius nepilnus metus, pasikeitus gyvenamajai vietai ir darbo pobūdžiui sėkmingai užsiauginau papildomus 9 kg. Ir nors sveikai mąstantiems žmonėms mano dabartinis svoris tikrai neatrodo didelis, aš pati jaučiuos nekaip: nebeįlendu praktiškai į jokį turimą drabužį, o ir atspindys veidrodyje primena mielą burunduką…galbūt tiesiog svoris per greitai užaugo ir aš nespėjau priprasti prie pasikeitusio vaizdo.

Taigi, apie svajones…o, jos labai moteriškos: iki vasaros norėčiau netekti 6 kg ir įlisti į mėgstamą sijoną :).

Dietų niekada nesilaikiau, tai manau organizmas neturėtų būti labai išderintas. Kavos niekada nemėgau ir negėriau, rūkyt nebandžiau, alkoholiu piktnaudžiauju 2-3 kartus per mėnesį (nejaučiu širdies skausmo jei teks visai atsisakyti), bet saldainiai…mmm…tai žodžiais nenusakomas glaudus ryšys, t.y. galiu valgyti juos ryte ir vakare, per pietus ir vakarienę, arba vietoje jos. Tai čia manau ir bus didžioji kančia ir valios išbandymas. Taip pat, miltiniai patiekalai…šiaip niekada nebuvau didelė kepinių gerbėja, bet pusryčius buvau įpratus pradėti kakavos puodeliu ir bandele ar torto gabalėliu. Galiu pasakyti, kad nuo šiandienos mano motyvacija apskritai lipti ryte iš lovos yra ženkliai sumenkus.

Mano planas: 8.00 val. pusryčiams valgyti košę (jas visada mėgau, bet vakarienei), 12.30-13.00 val pietausiu valgykloje ir valgysiu tai ką rasiu (čia iškyla mano pirma didžioji paranoja – ten viskas nesveika, ruošta ne pagal LG principus ir vien nuo to man svoris nekris, sveikata nesitaisys ir būsiu pirmoji išimtis LG programoje). Čia truputi išsiplėsiu ir paprašysiu pirmojo patarimo. Nežinau ką daryti su pietumis: galimybės valgyti biure nėra, tik valgykloje, o ten pasirinkimas irgi nelabai koks: ryžiai su vištiena kepta tešloje arba su vištiena troškinta “kažkame baltame” (įtariu kad ten miltai). Salotų nėra. Sekantys patiekalai: kiauliena tešloje su bulvių koše, Čičinsko kepsnys ir pan. …FEEE! Tai ką valgyti?!!! (amžinas pradedančiųjų klausimas).

Na, o vakarienę planuoju 18.00-19.00 val ir valgysiu salotas, kurių sudėtyje vienas iš ingredientų bus vištiena ar žuvis, ARBA visokias varškes su vaisiais. Planai gražūs, o kaip seksis jų laikytis laikas parodys.

Na ir pabaigai apžvelgsiu pirmąją dieną kai laikaus LG programos (dabar sėdžiu ir rašau po sočios vakarienės)…Košė (miežinių kruopų) pusryčiams sulindo sunkiai, manau viena iš priežasčių yra ta, kad beskubėdama pamiršau į ją įberti druskos :), o gal ir dėl to kad nepratus aš rytais taip sočiai ir taip anksti valgyti. Bet kadangi ir tačiau, iš esmės košes aš mėgstu tai kolkas nieko keisti neketinu. Pietų sulaukiau lengvai (ryžiai ir vištienos troškinys). Vakarienės sulaukiau irgi lengvai (salotos pagal LG receptą). Jau praėjo 3 valandos, bet kolkas jaučiuos soti. Didelių sunkumų kolkas nepatyriau, jei neminėsime galvą skeliančio skausmo. Va sėdžiu ir galvoju: iš kur jis? Rūkyti nemečiau, kavos nemečiau, net žalios arbatos nemečiau. Gal man tiesiog psichologinė trauma? Ir įdomus pastebėjimas – 2  metus nesu valgiusi saldžių kukurūzų („chrustikų“) ir nejaučiau poreikio, bet būtent šiandien aš jų taip užsinorėjau, taip užsinorėjau…kaip specialiai!

Tai tiek žinių. Kol kas.

Lygybė

%d bloggers like this: