Sveiki, LG naršytojai ir kūrėjai,

Su Jumis gyvenu seniai, jau nuo pirmųjų publikacijų Delfi portale, tačiau iki pat šiol apsiribojau pasyviu naršymu ir aktyviu programos pritaikymu savo gyvenime. Kaip man sekėsi? Manyčiau gerai – per 3 mėnesius palaipsniui nukrito 10 kg.

O mano istorija labai paprasta ir primenanti daugelį Jūsų jau aprašytųjų. Prieš 6 metus sutikau savo dabartinį vyrą, kuris mėgo labai skaniai ir daug pavalgyti 😀 O aš mėgstu gaminti, ne vienus metus darbavausi restoranų virtuvėse užsienyje, tai, kaip sako liaudyje, per skrandį į širdį. Tik mano skrandžiui tai buvo kelias į rimtą nutukimą. Tada svėriau 55 kg, mano ūgis 1,60 , todėl niekada gal ir neatrodžiau baisiai liekna, bet niekada ir stora nesijaučiau. Mano valgiaraštyje puikavosi košės, salotos, daug daug bulvių ir blynų. Kai pradėjome kartu leisti laiką, vyras įkalbėdavo „nebadauti“ ir užsisakyti savo mėgstamas salotas kaip pirmąjį patiekalą, po to dar sekdavo rimtas kepsnys ir desertas, o dar kava ir alkoholis. Ir taip visi savaitgaliai ar iškylos, kol pamažu perėjau prie tokio maitinimosi grafiko ir po nepilnų metų, kai tuokėmės aš jau svėriau 63 kg, o namuose kaip kavinėje puikavosi vakarienės iš 3 patiekalų. Dar po metų pastojau. Per nėštumą priaugau labai daug, kai gimdžiau, svėriau 88 kg, po to numečiau 18 kg per mėnesį, bet svoris daugiau nekrito, o labiau augo. Dariau viską – dietos, badavimai, bandymai sportuoti, net medicininiai tyrimai, bet… pastaruosius 4 metus kaip kokį užkeikimą nešiojau 78 kg. Man tai buvo tikra kančia, nes visada mėgau gražiai apsirengti, dažniausiai rinkdavausi aptemptą aprangą. Dažnai kur išeiname ir tai buvo tikras pažeminimas atrodyti taip. Kol galiausiai pamačiau Jus.

Tyliai ramiai, niekam nieko per daug neaiškindama ėmiausi „veikti“ 🙂 Įvykdžiau visus Jūsų patarimus, išskyrus kavą. Dabar mano rytas neprasideda be košės. Kai jau labai labai atsibosta ar neturiu laiko, vandenyje išsiverdu kiaušinių be lukšto. Man tai vienas skaniausių pusryčių variantų, nusižiūrėtų škotų virtuvėje. Košes verdu pačias įvairiausias su gausybe priedų – razinomis, kiaušiniu, sėlenomis, ruginiais miltais ir t.t. Bet be pieno. Pieną beveik išbraukiau iš valgiaraščio, vietoj jo vartoju pieniškas pasukas. Pietums gaminu daug makaroninių patiekalų, ryžių, daug ką nusižiūriu iš Jūsų ir jogos mitybos. Vakarieniauju ne vėliau nei 19 val.

Man patinka eksperimentuoti virtuvėje, esu užkietėjusi virėja 😀 Kartais būna dienų, kai virtuvėje sukuosi visą dieną. Dabar savo pyragus ir kepsnius gaminu svečiams, o šeima irgi jau po truputį taikosi prie manęs. Džiaugiuosi dėl to.

O prie viso to jau tris mėnesius kasryt prabėgu 6 stadiono ratus ir maudausi po šaltu dušu, kartą per mėnesį lankau masažo kursą.

Bet… po kelionių ir savaitgalių, kai nori nenori išsimuši iš ritmo, vėl traukia prie maisto, ir atrodo sušlemštum bet ką. Valios ir savo vyro dėka baisiausiai save tramdau, bet tai taip sunku. Dabar būtent toks momentas, todėl ir nutariau Jums parašyti. Ką daryti, kad kelionės nesugriautų tiek pastangų pareikalavusių rezultatų. Esu labai laiminga, kai matau savo linijas veidrodyje ir kad tai pastebi kiti. Laukiu Jūsų patarimų ir palaikymo.

Kristina

%d bloggers like this: