Sveiki, perskaičius jūsų straipsnius ir istorijas užsimaniau papasakoti savąją. Neveltui, už akių užkliuvo jūsų humoristinis horoskopas apie ženklus, aš jautis, ir visai ne juokais tiesiog auginu svorį.. Atrodo žinau pagrindinius principus, kitiem galiu paaiškinti, bet pačiai visad stigo VALIOS.

Tačiau prieš tris savaites, atsibudusi ryte supratau, kad negirdžiu, nors iki šiol bėdų su klausa nebuvo. Susizgribau kreiptis į ligoninę tik po kelių dienų, nes šventai tikėjau, kad galbūt koks kamštis, skausmo nejutau, tik begalinį ūžesį, tai nesiskubinau. Tikra kvailystė, nes dar diena ir būčiau negrįžtamai praradus klausą, nors man tik 24 metai.. Mano diagnozė – vidurinės ausies insultas, kochlearinis neuritas. Gyvenime nieko panašaus girdėti neteko, todėl įkyriai kamantinėjau specialistus dėl ko man visa tai. Tyrimai parodė, jog mano hemoglobino kiekis „ant“ kritinės ribos, sergu mažakraujyste ir dar kraujagyslės susiaurėjusios.. galimybė atgauti klausą buvo 50/50. Tai mane išjudino iš sąstingio, pradėjau mąstyti ką valgau, kaip stiprinti savo organizmą, kaip atsisakyti bereikalingų produktų.. pabaigus gydymą, vis dar jaučiu diskomfortą, bet galbūt ilgainiui jis praeis.. Tačiau noras keisti gyvenimo būdą tik stiprėja.

Esu mama, prieš nėštumą visad buvau smilga, o po gimdymo pasiliko daug nereikalingų kg. save visad pateisindavau – ai gi pagimdžius, ai gi neturiu laiko. Pati nedirbu, tai veikla tik namie, vyras iš darbo kasdien grįžta apie 10 vakaro, tai vienintelis malonumas jį palepinti būdavo nesveiki užkandžiai, arba vynas, retkarčiais alus, aišku prisijungdavau ir pati, tai svoris ir rinkės tik augo.
Po atsitikimo su ausimi pradėjau reaguoti ką dedu į burną, atsisakiau miltinių patiekalų, cukraus, vis stengiuosi ieškoti sveikų receptų savo šeimai, pavyko įtraukti ir ją, kad netik pakoreguotume svorį (abu su vyru), tačiau ir pagerintume gyvenimo kokybę skaniu, sveiku maistu, į dienos maratoną įtrauktume sportą, mankštas. Dabar vakarais neužkandžiaujam, vyrui stengiuosi perduoti vakarienę apie 7, grįžus jam vakare užsiimam širdžiai miela veikla, nėra kada galvoti apie „palepinimus“, nes per dieną pavalgome sočiai, skaniai, kad ir mažesnėmis porcijomis nei anksčiau 🙂 Jūsų puslapio dėka vyrą, save ir dukrytę galiu įtraukti į savęs tobulinimo procesą ir vis kažką naujo išbandyti.
Taigi galima sakyti jau apie savaitę skaitinėjuos jūsų puslapį ir laikausi visų principų, kol kas nemanau kad kažką numečiau, tik pilvas neišsipūtęs, jaučiuosi energinga. Šiaip ūgis mano 177, svoris dabar apie 70, tai verkiant bent 5 kg pamesti reikia. Tikiuosi su laiku ir su jūsų pagalba pavyks.
METAS TIKRAI KEISTIS 🙂
%d bloggers like this: