Sveiki, Lieknieji Gurmanai!

Esu Giedrė man 23-eji, ūgis 1.71m svoris šiuo metu apie 59 kg (programos pradžioje 65 kg).
Tiesa, pirminė motyvacija nebuvo numesti svorio, tiesiog ieškojau natūralaus būdo, kuris man padėtų suvaldyti atopinį dermatitą, nes netikėjau kad hormoniniai ar antigrybeliniai vaistai išspręs šią problemą ir per penketą metų supratau, jog alergologai bei dermatologai nelabai gali man padėti.

Prieš kokius trejus metus pradėjau domėtis sveika gyvensena, ekologiškais maisto produktais, kūno ir sielos harmonija, tačiau vis nepavykdavo ilgam laikui susidoroti, su šia liga, o išbandžiusi buvau nemažai, dieta be pieno, be gliuteno, be cukraus. Vienintėlis dalykas, kurio niekad nebandžiau atsisakyti buvo kava, kuri užimdavo vis didesnę mano gyvenimo dalį..

Lieknuosius Gurmanus aptikau vasario mėnesį, pamenu, kitą dieną laukė paskutinis egzaminas, taigi su juo ir baigėsi mano kavamanija, o kofeinas man iki šiol ne draugas.

Jaučiu poreikį Jums padėkoti, nes tik Jūsų dėka suvokiau, jog neužteks atisakyti vieno produkto, tam kad susigrąžinčiau sveikata – svarbu iš esmės pakeisti gyvenseną. Jūs nežmoniškai prisidėjotė prie šitokio mano pasikeitimo. Dabar puikiai suvaldau atopinį dermatitą, daug lengviau susidoroju su stresu, puikiai miegu, visi sako, kad iš manęs liko pusė žmogaus, nuotaika puiki, o energijos kalnai!

Ačiū!

%d bloggers like this: