Sveiki, esu Danutė. LG programos  patarimais naudojuosi nuo gegužės mėnesio. Tam paskatino susitikimas su programos autore Donata :).  Šis „blogas“man patiko ir vertinu kaip „labai gerą“. Smalsumo genama bandžiau šį bei tą pakeisti savo mityboje ir gyvensenoje. Rezultatas džiuginantis.

Man 48 metai. Mano ūgis – 1, 69 cm. Kai sužinojau apie LG programą svoris siekė  84 kg. Aš sau nekėliau jokių reikalavimų, laikiau, kad kaip ir daugeliui mūsų amžiuje, apvalios kūno linijos kaip ir priklauso, norma. Dietomis niekuomet nesidomėjau, valgiau kas patiko ir kiek norėjosi. Prieš tai bandžiau gert papildus „ACAI“, bet pajutau šalutinį poveikį ir po savaitės vartojimą nutraukiau. Apie sulėtėjusią medžiagų apykaitą, antsvorį daug buvau prisiskaičiusi, bet kaip ir ką daryti ne labai žinojau. Ne ką galėjo patarti ir gerb. medikai.

Šiuo metu sveriu apie 70 kg. Kodėl “apie“, nes būna ir 71 kg. Tas 1 kg vis vaikštantis. 14 numestų kilogramų, tai 3 mėn. programos laikymosi pasekmė. Kadangi programa sudaryta žmogaus praktiko, tai ji labai aiški, aprašyta suprantamai „žmoniška kalba“ :). Mano svorio metimo strategija – visų pirma atsisakiau kavos, cukraus ir visų saldiklių. Šių dalykų niekad nemėgau, tai visiškai buvo nesudėtinga. Toliau sekė vynas, alus, šompanas ir mano pamėgtas brendis. Visiems kartu pasakiau – ne!! Kaip žinia, praėjo 3 mėn. ir aš vis dar gyva 🙂 be jų. Spaudimą išgerti  iš aplinkinių jutau. Prieš nieką nesiaiškinau ir nesiteisinau. Tai mano apsisprendimas. Jaučiausi gerai, nors pagundų buvo…bet nepasidaviau. Dabar jaučiuosi stipri, blaiviai atšvenčiau dukros vestuves ir galiu pasidžiaugti, kad viskas ok. Rūkyti jaunystėje „dėl mados“ patraukdavau, bet niekuomet nejutau priklausomybės. Šis nuodas manęs, galiu sakyti, nelietė.

Miltinius produktus peržiūrėjau kartu su cukraus ir kavos atsisakymu. Pusryčiams įsivedžiau košes.

Pastebėjau, kad pasikeitė skonio receptoriai. Man bananas anksčiau buvo žolė, o dabar tapo saldus, kaip ir  džiovinti vaisiai.

Kadangi esu ūkininkė ir gaminu pieną, tai jo produktų, kaip taisyklė, nemėgstu. Nusiperku šaltibarščiams kefyrą… 🙂 liesesnį, bet sviesto neatsisakiau, retsykiais naudoju savo mityboje. Arbatos negeriu, troškulį malšinu vandeniu ir natūraliomis vaisių ir daržovių sultimis.

Mėsą užsiauginu savo ūkyje. Tai kiauliena, veršiena, aviena, vištiena, perku gyvą žuvį: lynus, lydekas, karpius. Taip pat ir šaldytą lašišą. Pasitaikius progai užsiperku jūros gėrybių. Stengiuosi mažinti gyvulinės kilmės riebalus, bet be mėsos neišsiverčiu. Esu mėsaėdė :).

Noriu paminėti, kad LG programos antras žingsnis man buvo sudėtingiausias. Dabar galiu sakyti „buvo“. Maitinausi ir maitinuosi 3 kartus dienoje, bet užkandžiavimas tai dieve mano… Taip ir norisi ką nors į burną įsibrukti. Šis įprotis manau daugelio mūsų rykštė. Dabar nebeužkandžiauju, bet mielai tai daryčiau… ,vis turiu prisiminti „Danutėle nu …nu…nu“.

Atsisakius „pridėtinio“ svorio jaučiuosi gerai, pilna energijos (nors aš jos niekuomet nestokojau :)), esu fiziškai aktyvi, taip ir norisi „versti kalnus“. Besilaikant šios programos puikiai susitvarkė virškinimas, dingo pilvo pūtimas, pagerėjo miegas, sumažėjo stresas ir tt. Lašinukai čiuožė nuo rankų, veido, šonkaulių srities, bet nuo pilvuko tai nenori trauktis.

Baigdama noriu palinkėti sau taip ir toliau sekmingai maitintis, laikytis programoje minimų nuostatų, o užsukusiems į šį puslapį rimčiau pasigilinti ir prisitaikyti sau tinkamas. Laikas geriausias vertintojas, kantrybės ir pasimatys neįtikėtini rezultatai.

Pagarba LG programos autorei ir visiems pagalbininkams, teatlygins Jums  Dievas .

%d bloggers like this: