Sveiki,

Esu Storoji Gurmanė – diabetikė. Norėčiau tapti Lieknąja.

Svorį auginausi nuo vaikystės ir dabar turiu 110 kg. Ūgis 174 cm, amžius – 48m. Na, kaip Merūnas sakė, “mėgstu skaniai pavalgyti. O kas nemėgsta?” 🙂 Smaliže savęs nepavadinčiau, man skaniau mėsa, bulvės ir daržovės. Miltinių patiekalų nemėgstu, gryno cukraus nevartoju jau apie 4 metus, kai susirgau cukriniu diabetu. Bet negera ta mano mityba, nes aparatukas vis rodo, kad cukraus kraujyje per daug. Ir rašo gydytoja diagnozę: “Blogai kontroliuojamas cukrinis diabetas”.

LG puslapį seku nuo tos dienos, kai Delfyje pasirodė Martyno omleto receptas. Daug kas labai artima – tai leistini patiekalai, kuriuos pakoreguosiu pagal save nežymiai. Negaliu valgyt kiek noriu bulvių ir vaisių, ypač džiovintų. Mane truputį gąsdino valgymas tris kartus per dieną ir dabar jau žinau, kodėl gąsdino, ir žinau dar, kad tai nėra baisu.

Po truputį vis bandžiau “pasimatuoti” sau LG programą ir supratau vieną baisų dalyką… kad maistas į mane lenda be sustojimo. Kai jau galiu sakyti, kad imu atsikratyt priklausomybių (kavos ir nikotino) ir užkandžiavimo, tai matau, kad antrojo dalyko atsikratyt sunkiau… Jau anksčiau supratau, kad esu “streso valgytoja”  ir vos įtampą pajutusi atsiduriu prie šaldytuvo. Tai, ką valgau, daugiausia yra geri produktai, bet kai jie valgomi nuolatos… Tikrai tapau nuolatinio virškinimo mašina :\

Dar paminėsiu, kad prieš įsigydama cukrinį diabetą įsitaisiau hipertoniją, todėl esu priklausoma nuo vaistų dėžutės, kurios nekenčiu, nes tai man atrodo senelių atributas. O nenorečiau dar visai i seneles įsirašyt. Todėl labai aiškiai žinau, ko noriu gauti iš LG:

  1. Būti sveikesne, ir kad normalizuotųsi cukraus tyrimai,
  2. Gauti tos energijos, kurią visi pajunta po detoksikacijos, nors dabar tik galvą skauda ir nugaros apatinę dalį (nors čia gal ne dėl to – ar gali irgi būt dėl kavos ir nikotino pametimo?)
  3. Užkrėsti savo šeimą, įpratinti juos sveikai maitintis, nes visi trys vaikai, kaip sakoma, į mamą, “didelių gabaritų”.

Na ir pirmieji rezultatai: vakar visą dieną gyvenau sveikai. Negėriau kavos nei arbatos, nerūkiau. Valgiau štai ką: rytą – lęšių ir ryžių košę su pakepintais svogūnais, pietums – keptą lašišą su bulvėmis ir raugintais agurkais, vakarienei – braškes ir bananą su liesu jogurtu. Ir daugiau nieko į burną neėmiau, išskyrus vandenį. Labai savim didžiuojuosi 🙂 Na, miegojau prastai, vis atrodė, kad jau ima rankos drebėt (esu patyrus hipoglikemiją keletą kartų gyvenime), bet nieko neįvyko, ir jei skaitote mano istoriją, reiškia, nenumiriau kol išsiunčiau 🙂

Siunčiu savo istoriją kaip įsipareigojimą pirmiausia sau. Dabar jau negalėsiu paslapčia nuleisti rankų. Tikuosi draugiško palaikymo ir pastabų bei pamokymų. Sėkmės linkiu sau ir visiems!

Bitutė

%d bloggers like this: