Man 38 ir visą laiką, kiek save atsimenu, turėjau kontroliuoti ką ir kiek valgau. Vaikystėje buvau apvalaina, vėliau pastangų ir valios dėka sulieknėjau ir jau nuo tada pastoviai save kontroliuoju – ką ir kiek valgau.

Šiai dienai sveriu, ne tiek ir daug (67 kg, 165 cm), bet mano problema, kad kiekvienais metais užsideda po kelis kilogramus, atrodo nedaug, bet per kelerius metus priaugau apie 5 kg ir jaučiuosi nesmagiai, negaliu susitaikyti su apvalėjančia figūra. Jei tik truputėlį atleidžiu vadžias, per savaitę gali prisidėti net 1 papildomas kg.

Mano silpnybės – saldumynai ir užkandžiavimas. Baltymus gaunu praktiškai iš pieno produktų, nes nemėgstu ir beveik nevalgau nei mėsos, nei žuvies. Man neskanu. O riešutams, sojai ir pan. esu alergiška. Nemėgstu košių (išskyrus grikius), bet valgau daug pieno produktų, daržovių, kiaušinius, grūdėtą duoną. Paskutiniu laiku stengiuosi valgyti ir žuvį. Man atrodo, kad valgau pakankamai sveikai ir nedaug, bet matyt, kūnui atrodo kitaip.

Įmetu dar savo šios dienos planuojamą valgiaraštį :

Pusryčiai – liesas jogurtas su džiovintais vaisiais ( iš vakaro supjaustau vaisius ir sumaišau su jogurtu, iš ryto būna puikus desertas).

Priverstinis pasmailižiavimas (blogis :(, bet kadangi valgau ne kasdien… ) – braškių – varškės torčiuko gabalėlis.

Pietūs – grikių koše su pomidoru ir žuvimi.

Vakarienė : arba rūkytas ungurys su daržovėmis + jogurtiniai ledai/ arba šaltibarščiai su bulve+ jogurtiniai ledai .

Žinau, kad man geriausias režimas – daug judesio ir valgymas 3-4 kartus per dieną (idealiai tinka atostogų režimas – judesys, skanus maistas ir poilsis :)).

Darbas sėdimas, o sportuoti klube nejaučiu malonumo. Mėnesį – du prisiverčiu ir vėl viskas grįžta į pradinį, mažai judesio, režimą.

Partizaniškai laikiausi LG programos kelias savaites, jaučiausi gerai. Trijų kartų valgymas ir kartais užkandis apie 16 – 17 val. man tiko. Dabar vėl išsimušiau iš ritmo, nes pagundos taip ir tyko. Jaučiu, kad man labai reikia palaikymo, nes jau n kartų lieknėju, tačiau rezultatai vis tokie patys. Tad labai norėtųsi, kad šįkart jau būtų paskutinis sėkmingas lieknėjimo ir sveiko gyvenimo pažadas. Kad jausčiausi ir atrodyčiau taip, kaip noriu

Iš anksto dėkoju už palaikymą ir patarimus.

%d bloggers like this: