Kiek kilogramų ištirpdėm? 239. Kiek apklausoje dalyvavo? 61. Svarbus skaičius? 14, nes tiek dalyvavusių asmenų nurodė, kad jų svoris ne iš vietos nejuda. Džiugus skaičius? 6, nes šitie laimingieji tiesiog mėgaujasi skaniu maistu ir ant svarstyklių net nelipa. Reikšmingas skaičius? 24, nes tiek apklaustųjų numetė iki 4 kilogramų ir čia tarpsta mūsų sėkmingi naujokai. Motyvuojantis skaičius? 5.8, nes tiek kilogramų vidutiniškai numetė kiekvienas, kuris metė svorį su LG programa (neįtraukiant tų, kurių svoris nejuda, arba jie laimingai nesisveria).

Plačiau apie 14, kuriems svoris nejuda. Ačiū Danutei, kuri jau komentuodama taikliai pastebėjo – pradėjus laikytis programos, po 3 savaičių svoris pajudės. O kodėl jis gali nepajudėti? Pirmiausiai, būna kartais, kad nėra kam judėti:) bet jei taip nėra, tada šis punktas ne tau. Kita problema yra programos laikymasis – turima omeny, kad neleistini produktai jau išbraukti (miltai, cukrus, alkoholis, o gyvulinius riebalus keičia augaliniai),valgoma tris kartus per dieną ir nebeužkandžiaujama (detaliai tai paaiškina programos pirmas, antras ir trečias žingsniai). Jau pilnai laikais programos, ir svoris niekur nečiuožia? Nepanikuok, mylėk save, valgyk skaniai ir svoris tikrai pajudės, o kai pajudės ir tu išdidžiai sekančioje apklausoje pasirinksi variantą su skaičiumi. Duok savo kūnui laiko.

Noriu labai pasidžiaugti įsivardijusiomis balsuotojomis. Julija išdidžiai atsikratė 4 kilogramų, o Bitutė pateikė puikią dinamiką 2, 5 ir 8 kilogramai (kaip suprantu, kas mėnesį). Tokia dinamika yra siekiamybė – šie kilogramai išeina lėtai, bet užtikrintai. Ir Danutė prie savo įspūdingų praeito mėnesio 14 pridėjo dar vieną. Džiaugiuosi kartu.

Kaip sakoma lengviausia yra vieną priklausomybę pakeisti kita. Mano atveju, turiu priklausomybę svarstyklėms, kurią turbūt išmainiau vietoje cukraus. Todėl noriu pasidžiaugti mūsų būreliu iš šešių, kurie/kurios neturi šios priklausomybės. Manau, kad čia slypi tikrųjų gurmanų dvasia – skanus maistas ir jokių svarstyklių.

Pabaigai, noriu priminti, jog artėja šaltasis sezonas ir natūraliai kūnas gali nuspręsti prisidėti vieną, ar kitą kilogramą kaip sakoma „ant šilumos“. Neišsigąsk.

Skanaus maisto, lengvo gyvenimo ir džiuginančių rezultatų. Geros savaitės!