290 kilogramų, 54 aktyvūs dalyviai, 5.3 kilogramo vidutinis svorio kritimas ir neįtikėtinai laiminga Danutė.

Sako, kad vasara atostogų metas, bet man atrodo, kad Lieknųjų Gurmanų kampelyje turime labai daug veiksmo. Kitą vertus, mes juk metame svorį atsipalaidavę, su šypsena ir geromis emocijomis (ypatingai gyvenimo tempas pasikeičia atsisakius kavos ir nustojus be reikalingai forsuoti savo kūną).

290 kilogramų tapo įkaltas kaip vinis rezultatas. Šį mėnesį pasijuto atostogų dvasia – vietoj įprastų 60-70 anketoje dalyvaujančių, turime 54, bet bendras svorio kritimas liko praktiškai nepakitęs ir mūsų pasiektas vidurkis jau peržengė 5 kilogramus. Pamačius šį rezultatą mane užplūdo pasitenkinimas. Įsivaizduok, 5.3 kilogramus vidutiniškai numetė vienas aktyvus dalyvis. Na pasiūlysiu tą patį kaip ir kiekvieną kartą – prisipilk 5.3 l vandens ir suvoksi kiek daug tai sveria ir atrodo. Fantastika.

Praeitą mėnesį Danutė pareikalavo (o aš nuolankiai sutikau) į anketą įtraukti pasirinkimo variantą „Naudojuosi, bet nesisveriu ir jaučiuosi gerai.“ Ironiška, tačiau šį mėnesį Danutė pasisvėrė ir visus mus nudžiugino atsikratytais 14 kilogramų. Sveikiname, džiaugiamės ir laukiame tolimesnių rezultatų.

Daugiausiai dalyvių rinkosi nuo 1 iki 5 kilogramų – iš viso 31 dalyvis. Labai palaikome visus – jie pradėjo lieknėti ir sėkmingai tęsia programą. Iš tiesų, puikūs pasiekimai ir stulbinantis aktyvumas. Palaikome gerą dvasią ir toliau!

%d bloggers like this: