Apie mus

 

Skanu valgant, gražu žiūrint į veidrodį

Mūsų minčių traukinukas rieda dviem bėgiais.

Vienas bėgis tai mūsų požiūris į valgymą ir maistą.

Mūsų požiūris į maistą paremtas tikėjimu, kad – valgymas yra daugiau negu mityba, maistas yra daugiau negu maisto medžiagos

Valgymas mums yra žymiai platesnė sąvoka, negu pamaitinti savo kūną maistinėmis medžiagomis.Valgydami mes atrandame, jaučiame, mėgaujamės, džiaugiamės …. patiriame begalę emocijų, mes siekiame kad jos mus pakylėtų. Valgydami mes bendraujame…gamindami mes kuriame… vaišindami mes rūpinamės, globojame, dalinamės … Mes siekiame, kad bendravimas būtų šviesus ir pilnas gerumo, siekiame išlaisvinti savo kūrybines galias ir dalintis.

Kitas bėgis tai mūsų siekis tapti ir išlikti lieknais.

Mūsų siekis tapti lieknais paremtas pasirinkimu. Kiekvienas pasirenka, koks jis nori būti. Mes pasirinkome būti liekni ir to siekiame. Mes taip pat pasirinkome priimti kitų žmonių pasirinkimą tokį, koks jis yra. 

Mes nepretenduojame į absoliučią tiesą, į vienintelio kelio žinojimą. Mes norime patikti patys sau. Žinome, kad ne visi žmonės siekia būti lieknais,  kad ne visi mėgaujasi valgymu ir maistu. Mums patinka tie žmonės ir jų pasirinkta pozicija.  Mes linkime sau ir kiekvienam tapti tokiais, kokias kiekvienam iš mūsų norisi, mėgautis tuo, kas suteikia malonumą.

Susiję straipsniai:

Lieknėjimo programos aprašymas

Pirmas žingsnis

Antras žingsnis

Trečias žingsnis