Sveiki, Lieknieji Gurmanai,

žiauriai džiaugiuosi Jus suradęs ir atradęs! Nes jei ne Jūs, nežinau ar beveik be pastangų būčiau toks, koks esu šiuo metu. T.y. skaniai ir sočiai besimaitinantis ir… vis tiek metantis svorį ir gerai besijaučiantis! Bet leiskite man pradėti nuo pradžios. O ji nebuvo prieš mėnesį ar du. Viskas prasidėjo praėjusių metų rugpjūčio mėnesio pabaigoje, kada svarstyklių skaičiukai vos ant jų užlipus pradėdavo suktis kaip kazino vienarankis banditas ir sustodavo ties daugiau kaip 97 kg. (jei tiksliai rugpjūčio 20 d. jie parodė rekordinius man – 97,4 kg.). Tą dieną, kai svarstyklės nusprendė įvaryti man infarktą supratau, kad trauktis nebėra kur ir arba pradedu laikytis dietos, arba…

Man 34 metai, ūgis – 1,78 m. Kitas pasakytų, kad normalu kai vyras atrodo solidžiau, su alaus pilvu ir pan. O man darėsi jau nebelinksma, nes žmonės, bendraudami su manimi, anot klasiko, nebežinojo į kurią akį man žiūrėti 🙂 Supratau, kad reikia būtinai laikytis dietos! Iš kur ją gauti klausimų nekilo, jau anksčiau buvau vieną dietą susiradęs internete ir sėkmingai su ja numetęs apie 5 kg. Deja, jie visi su trenksmu gan greitai grįžo, o išsigandęs savo šeimininko kvailiojimų organizmas prie sugrįžusių 5 kg. sėkmingai užmetė dar 5 kg., dėl viso pikto… Taip benaršant internete ir ieškant sėkmingos dietos netikėtai radau lieknas.com. Iš pradžių žiūrėjau atsargiai, bet nusprendžiau pabandyti. Lengviausiai sekėsi mesti cukrų ir rūkyti… Nes ir taip šių dalykų nenaudojau. Sunkiau buvo su saldumynais ir alkoholiu. Ką čia slėpti, iki šiol darau nedideles nuodėmes, bet gi gailiuosi 🙂 O jei rimčiau, sunkiausia buvo (yra) atsisakyti alkoholio, todėl pavyko bent jau apmažinti jo vartojimą iki vieno karto per savaitę. Tikiuosi, kad ir šis kranelis prisisuks ar net visai užsidarys.

Tai tiek beletristikos, o dabar šiek tiek matematikos. Per 6 mėnesius man pavyko numesti be labai didelių pastangų 10 kg. (šiuo metu sveriu 87,5 – vis dar per daug). Taip, tai nėra įspūdingas skaičius, vos kiek daugiau nei 1,5 kg. per mėnesį, bet aš niekur neskubu, man džiugu, kad yra progresas ir svoris nors ir lėtai, bet tirpsta kaip ledynai per globalinį atšilimą. O smagiausias dalykas, kaip ir minėjau, tai, kad galiu valgyti ne vien salotų lapus, bet tai kas man skanu: silkę, lašišą, vištieną ar net keptą jautieną su bulvėmis (!). Be to, valgau tol kol pasisotinu. Supratau, kad viena labai svarbi taisyklė yra – tas pats valgymo laikas. Kai organizmas žino, kad sutartą valandą tu jam įpilsi degalų, jis nekaups papildomų atsargų.

Ir paskutinis malonus ir netikėtas atradimas. Jei laikantis griežtos dietos, vėliau ją nutrauki – svoris grįžta dvigubai. Jei gyveni pagal LG taisykles ir meti svorį po truputį, tai net ir kartais padauginus maisto, vėliau vos per kelias dienas, vėl grįžus į įprastą ritmą, svoris labai greitai nukrenta iki prieš tai buvusiojo. Štai kur šios programos jėga!

Patarimas vyrams. Jei palenkęs galvą per savo pilvą nematai savo… batų galų 🙂 vadinasi, pats laikas pradėti LG programą. Tikrai veikia!

Dar kartą ačiū Jums, šio puslapio įkūrėjai, kad esate ir dalinatės savo žiniomis. Jos tikrai padeda 😉

%d bloggers like this: