Facebook’e atradau Jūsų svetainę, kuri mane įkvėpė išbandyti šį  liekniejimo metodą :).

Man 34 metai.  Mano ūgis 165, visuomet buvau vidutinio kūno sudėjimo, nei apkūni, nei labai plona. O svėriau visuomet pakankamai nemažai, nors net ne tik aplinkiniai, bet ir sporto klubų treneriai (nemažai sportuoju) sako, kad mano svoris visai neatitinka kūno masės:).  Visuomet sverdavau nuo 58 iki 60 kg. Net po gimdymo svėriau tik 63, kuriuos labai greitai numečiau ir sugrįžau prie normos.

Tačiau nuo 30 metų svoris pradėjo labai sparčiai didėti ir šiai dienai sveriu net 68 kg., niekuomet neesu tiek svėrusi, todėl labai rimtai susirūpinau ir labai tikiuosi, kad pačiu laiku :). Nepriklausomai nuo to, kad sportuoju, tiesa, dabar nereguliariai, tačiau per savaitę kaip minimum 2 kartus išeinu pabėgioti arba nuvažiuoju į sporto klubą, svoris vistiek auga. Valgau tikrai nedaug, niekuomet neleidžiu sau nieko riebaus ar kepto, vengiu pyragaičių, vienintelis dalykas dėl kurio visada nusižengiu, tai mėgstu labai šokoladą, žinoma tikrai ne kasdien :). Ir esu mėgėja užkandžiauti :). Ir kažkaip paskutiniu metu mane jau apėmė beviltiškumo jausmas, kad nei sportas, nei nekoloringa mityba neduoda jokių rezultatų, o tik atvirkščiai.

Pradedu suprasti, kad įtakos turi amžius, nes matyt sulėtėjo medžiagų apykaitą ir užkandžiavimas tarp valgių, bei smaližiavimas, kuris galbūt kol buvo 20 metų neturėjo įtakos, o dabar matyt, kaip bebūtų gaila, jau turi :). Na ir žinoma KAVA, tai supratau tik po to kai susipažinau su Jūsų puslapiu :). Kavos išgeriu gal kokius 3-4 puodelius per dieną.. Taigi, pirmiausia, kaip suprantu turiu žengti žingsnį kavos atsisakymo LINK, jau nuo šiandien pradėjau:). Sekantis žingsnis bus sotūs pusryčiai pagal Martyno rekomendaciją :). Valgymo režimo galiu laikytis be problemų, nes mano darbo laikas tai leidžia, tik viena „menka detalė“ –  reikės susivaldyti nuo užkandžiavimo grįžus po darbo :). Tai misija – NEĮMANOMA, bet bandysiu su savimi dirbti :). Labai džiaugiuosi Jus atradusi, susipažinusi, nors ir virtualiai, tačiau vistiek smagu :).

Mano tikslas ne tik numesti tuos nelemtus 10 kg, bet svarbiausia juos numetus – niekada nebepriaugti :).

Ačiū JumsJ

%d bloggers like this: