7 dienų testas

 7 dienų testą atlikti paskatino prasta savijauta. Pastoviai pučia pilvą. Net jau nebeaišku nuo ko. Toks jausmas, kad nuo visko. Ką besuvalgyčiau…

Vieną dieną atrodo, kad nuo kopūstų, kitą jau ir nuo bananų. Nebežinau ką ir begalvoti. Negana to, kūnas sulaiko skysčius. Ryte dar, dar, o jau vakarais tai išvis baisu ir pro veidrodį praeiti ir savo atspindį vitrinoje pamatyti…

Pažįstama? Pakalbame su draugėmis, prisirenkame bauginančių pasamprotavimų. Gal inkstai, gal širdis (čia dėl skysčių sulaikymo). Gal dirgliosios žarnos sindromas, gal … neduok, Dieve, geriau net garsiai nesakyti.

Taip, priežastys gali būti įvairios ir rimtos. Bet, prieš pradedant nuobodžius ir varginančius tyrimus, verta pabandyti vieną labai paprastą pasitikrinimą.Prieš pradėdami ieškoti ligų pasitikrinkime ar nesame „pasūdyti“.

Vieną savaitę nesūdykime maisto. 7 dienos nėra daug. Valgyti galima, ir netgi reikia, sočiai. Jokių ribojimų, jokių kalorijų skaičiavimų. Tiesiog nesūdykime maisto ir nenaudokime sūrių maisto priedų, tokių kaip sojos padažas ir pan.

Prieš pradėdami 7 dienų iššūkį pasisverkime. Tie kas nori daugiau statistikos pasimatuokime matavimo juostele. Ypač verta pasimatuoti pilvo apimti ties bamba.

7 dienų testas Svorio metimas Sveika mityba Greiti lengvi sveiki receptai pietų pusryčių vakarienės idėjos Lieknieji gurmanai lieknas 600 x 600

Ir kas bus po to? Va pabandysime ir pamatysime. Ir pasidalinsime savo įspūdžiais komentaruose.

Mano patirtį rasite komentaruose. Jeigu išbandėte 7 dienų testą būtinai pasidalinkite savo pastebėjimais.

Autorius
Donata

Daugiau receptų

Atsiųskite savo receptą

13 + 2 =

Komentarai

7 Comments

 1. Donata

  Taigi, kad nebūtų tuščia šneka aš pati pasinaudojau savo patarimu. Užvakar truputį prasilenkiau su saikingu druskos naudojimu. Vakar svarstyklės parodė mano nusižengimą pridėdamos beveik puskilogramį. Pasiskyriau vakar dieną be druskos ir su daug vandens. Šiandien ryte nebebuvo nei to papildomo puskilogramio, nei dar 400 g. Veikia puikiai.

  Reply
 2. Donata

  Rytas Nr. 2 nėra dar 100 g.

  Reply
 3. Donata

  Rytas Nr. 3 nėra dar 100 g. Neblogai. Per 3 nepasūdytas dienas pabėgo 1,1 kg. Daugiau pasisverti nebus galimybės, nes išvykstu, tačiau manau, kad jau nekažkas ir bebūtų, nes jaučiu, kad procesas jau įvyko. Perteklinių skysčių nebėra. Savijauta ir veidrodis tai patvirtina. Taigi, jeigu kurią dieną „persisūdėme“ išleiskime druskytę į atostogas keletui dienų ir viskas labai greitai grįš į įprastas vietas.

  Reply
 4. Danutė

  Negali būt, kad nuo druskos pučia. Bandysim 🙂

  Reply
 5. Danutė

  …o visai skanu be druskos, labai gerai išsiryškina skoniai. Svoris nekrenta.

  Reply
  • Donata

   o reikia, kad kristų? gal nėra kam kristi, gal jis geras, tas svoris?

   Reply
 6. Danutė

  gerai būtų, kad dar 4 kg nutirptų :), daugiau ne

  Reply

Parašykite mums!

%d bloggers like this: