Kiekvieną mėnesį klausiu ir stengiuosi aptarti po vienos savaitės, bet šį kartą aptarimas pasimetė, o radau jį tik dabar:) Taigi, peržiūrėjus rezultatus visada apima labai miela nuotaika. Širdžiai mielas skaičius – 73. Tiek mūsų dalyvavo šioje apklausoje, ir toks kiekis aktyvių skaitytojų labai motyvuoja.

Didžiausią akcentą norėčiau skirti 20 balsavusių, kurie paminėjo, kad svoris nekrenta nepaisant visų pastangų. Kodėl tas svoris galėtų nekristi? Na būna visko, ir norisi laikytis lieknėjimo programos, ir kitą kartą niekaip nepavyksta tuos tris kartus maitintis. Visas programos nuostatas rasite pirmame, antrame ir trečiame žingsnyje – labai svarbu yra laikytis visų nuostatų (atsisakome nuodų, valgome tris kartus per dieną be užkandžių ir galiausiai patvarkome valgomus produktus). O būna ir kitaip – programos laikomasi, bet svoris nekrenta nes, iš tiesų, nėra kam kristi – jei tavo dabartinis KMI yra 21, o sieki turėti 18, tai šioje vietoje reikia detalesnės diskusijos, nes pirminė Lieknųjų Gurmanų programa puikiai tinka atkeliauti į 21 KMI, bet bus gerokai sunkiau, o kartais reikės kitų papildomų pastangų, tą KMI žeminti. Siekiant geriau viską išsiaiškinti, kviečiu visus, kuriems svoris nejuda, komentuoti ir mes visi kartu pamėginsime išsiaiškinti priežastis.

Toliau, turime 28 narius jau atsikračiusius nuo 1 iki 10 kilogramų. Ir turime dar 16 narių, kurie jau numete 10 ir daugiau kilogramų. Didžioji dalis numetusių kologramus jau yra pasidalinę savo istorijomis – jos pačios yra neįkainojamas patarimas kiekvienam lieknėjančiam, nes ten juk sukaupta tiek patirties. O jei tu jau numetei keletą kilogramų (arba jau numetei jų daug) – siųsk savo istoriją (istorijos@lieknas.com) , nes kitam lieknėjančiam tai taps įkvėpimo ir patarimu šaltiniu.

Pabaigai pasveikinsiu 9 dalyvius, kurie paprasčiausiai skaniai valgo, gyvena sočiai ir jaučiasi puikiai nesekdami svarstyklių rodmenų. Fantastika.

Ačiū visiems dalyvaujantiems, ir linkiu džiuginančių rezultatų sekančiam mėnesiui.